KONST / Litografier / Färglitografi 7712032
nr 771 2032
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 4861/5000, signerad, motivets mått: 57x43
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
950 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:09:15
700 kr
900 kr